Telefon / WhatsApp

+420721611649

E-mail

LPiskalova@gmail.com

Otevírací doba

dle objednávek

Kombinovaná pedikúra

Kombinovaná pedikúra se řadí mezi nejmodernější a nejoblíbenější péči o nohy. Spojením mokré pedikúry a suché přístrojové pedikúry získávají Vaše nohy maximální péči. Během mokré pedikúry dochází k odstranění přebytečné kůže a otlaků, část suché pedikúry je převážně o zahlazení nerovností a úpravě nehtů, po které zůstávají nohy krásně hladké. Nakonec se vše doladí jemným peelingem.

550,-

Relax pedikúra

zahrnuje kombinaci vodní lázně a přístrojové pedikúry, úpravu nehtové kůžičky,úpravu nehtů, odstranění ztvrdlé pokožky a otlaků, jemný peeling s masaží a maskou na nohy

600,-

Kombinovaná pedikúra s lakem

Zahrnuje kombinaci vodní lázně a přístrojové pedikúry, úpravu nehtové kůžičky,úpravu nehtů, odstranění ztvrdlé pokožky a otlaků, lakování nehtů a jemným peelingem.

600,-

Kombinovaná pedikúra s gellakem

Zahrnuje kombinaci vodní lázně a přístrojové pedikúry, úpravu nehtové kůžičky,úpravu nehtů, odstranění ztvrdlé pokožky a otlaků, lakování gellakem a jemným peelingem.

700,-

Relax pedikúra s gellakem

Zahrnuje kombinaci vodní lázně a přístrojové pedikúry, úpravu nehtové kůžičky,úpravu nehtů, odstranění ztvrdlé pokožky a otlaků, lakování gellakem, jemným peelingem s masaží a maskou na nohy.

800,-

 

Aktuální ceník platný od 1.1.2024

Pro objednání volejte nebo využijte kontaktní formulář